O nas

Zabawka.pl – O nas

„Zabawki to nasza pasja, której nie zatrzymujemy tylko dla siebie. Chcemy się nią podzielić z dziećmi i cieszyć się ich uśmiechem!”

Największą nagrodą dla rodziców jest radość na twarzy dziecka. Jednocześnie pragną oni, aby oprócz zabawy, dzieci poznawały świat i zdobywały nowe umiejętności. Zabawka.pl jest miejscem, dzięki któremu jest możliwe tych dwóch rzeczy. Jednym słowem - łączymy przyjemne z pożytecznym!

Jesteśmy sklepem internetowym oferującym szeroki asortyment zabawek oraz artykułów dla dzieci w różnym wieku. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do dziewczynek i chłopców. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie, gdyż dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, szczególnie tych najmłodszych.

Naszym celem jest, by Zabawka.pl była miejscem, gdzie każdy rodzic i każde dziecko mogą znaleźć produkty, które będą spełniać ich oczekiwania oraz odpowiadać potrzebom i zainteresowaniom.

Dlatego też, z myślą o zróżnicowanych dziecięcych gustach, stworzyliśmy szeroki asortyment dostępnych zabawek i innych artykułów dziecięcych. Można u nas znaleźć m.in. zabawki edukacyjne, interaktywne, plastyczne, drewniane, muzyczne czy też lalki, modele do składania i klocki. Działamy w myśl zasady „Dla każdego mamy coś fajnego”!

Pamiętajmy nie tylko o przyjemnościach, ale także o bezpieczeństwie dzieci. Oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co daje gwarancje ciekawej, a co najważniejsze, bezpiecznej zabawy.

Oferta sklepu jest stale aktualizowana. Będą się w niej pojawiać coraz to nowe produkty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Waszych dzieci, a jednocześnie przyczynią się do ich rozwoju. Dzięki naszym zabawkom, będą mogły poszerzać swoje pasje i odkrywać nowe talenty!

Serdecznie zachęcamy do dokonywania zakupów! Gwarantujemy klientom profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i liczne promocje!

 

Zapisz się

do newslettera i odbierz

5% dodatkowej zniżki

na cały asortyment sklepu. Kod ważny 7 dni.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl