Modele RC dobry wybór dla każdego.

Zdalnie sterowane modele RC cieszą się rosnąca popularnością. Skłaniają się ku nim wyjadacze z kręgów modelarskich, jak i przeciętni konsumenci. Pierwsi czerpią radość z budowy i wykończenia pojazdu, który następnie wprawiają w ruch i poddają ciągłym udoskonaleniom. Dla pozostałych przyjemnością jest eksplorowanie i przemierzanie, czy to przestworzy, wód, czy też lądowych obszarów. Modele RC to zabawki dla osób w każdym wieku. Szeroka gama produktów pozwala sprostać oczekiwaniom dzieci, nastolatków, jak i dużych chłopców.


Samochody RC 
Pojazdy zdalnie sterowane to najbardziej uniwersalne modele RC. Różnorodność zaawansowania obsługi samochodów RC umożliwia łatwy dobór produktu do stopnia umiejętności prowadzenia pojazdu. Auta RC to idealne rozwiązanie dla początkujących. Ich obsługa nie wymaga ogromnej sprawności palców, dzięki czemu są wspaniałą zabawką dla dzieci. Doskonałym wyborem są modele torowe on-road łatwe w prowadzeniu idealne dla prostych, gładkich nawierzchni jak ulice czy torowiska. Z kolei zdalne sterowane auta terenowe off-road to nie lada gratka dla dużych chłopców. W zależności od konstrukcji i zaawansowania technologicznego amortyzatorów są idealne do przemierzania różnorodnych nawierzchni oraz pokonywania niewielkich przeszkód.

Samochody zdalnie sterowane dla każdego
Czołgi RC
Gąsienicowe pojazdy RC są propozycją dla fanów militariów i nie tylko. Modele zdalnie sterowanych czołgów umożliwiają przemierzanie odległości oraz pokonywania przeszkód. Prowadząc czołgi decydujemy także o położeniu lufy czy skręcie wieżyczki. Zestawy wzajemnie walczących czołgów RC umożliwiają toczenie realistycznych bitew dzięki wykorzystaniu wiązki podczerwieni, która imituje trafienia oraz odcina kolejne funkcjonalności czołgu. Toczącym bitwom towarzyszą realistyczne dźwięki wystrzałów i wybuchów. Czołgi RC to ogromna frajda dla małych i dużych użytkowników.

Czołgi walczące dla każdego

Drony Helikoptery RC Samoloty RC 
Latające modele RC umożliwiają nieskrępowany podbój przestworzy. Ich prowadzenie, w zależności od modelu, wymaga pewnej sprawności i doświadczenia, stąd dają większą radość nastolatkom i dużym chłopcom. W ofercie modeli latających ręcznie sterowanych znajdują się łatwe w obsłudze samoloty RC oraz zaawansowane helikoptery RC i drony. Do wyboru mamy modele RC o różnej ilości śmigieł, położeniu skrzydeł, kształcie czy dodatkach (kamery, podświetlenia itp.)

Modele latające rc dla każdego
Łodzie RC Żaglówki RC
Idealnym rozwiązaniem dla fanów sportów wodnych są pływające modele RC. Szybkie i skrętne łodzie RC zaspokoją oczekiwania miłośników prędkich motorówek. Żeglarze znajdą ogromną przyjemność w wykorzystaniu wiatru w prowadzeniu żaglówek RC. Zdalnie sterowane żaglówki pozwalają na dodatkowe czerpanie radości z wykonywania sztagów i zwrotów przez rufę, stojąc na twardym lądzie.

modele pływające rc dla każdego
Modele RC to bogata oferta pojazdów zdalnie sterowanych, która stanowi doskonałą rozrywkę dla osób w różnym wieku. Poznaj bogatą ofertę sklepu zabawka.pl i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.

Zapisz się

do newslettera i odbierz

5% dodatkowej zniżki

na cały asortyment sklepu. Kod ważny 7 dni.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl