Filmy z przestworzy - Drony na usługach kinematografii domowej i profesjonalnej.

Zdjęcia czy filmy z lotu ptaka to nie lada gratka. Są doskonałym sposobem na nietuzinkową pamiątkę z najważniejszych chwil w życiu np. ślubu, chrzcin czy komunii. Zdalnie sterowane urządzenia utrwalą niezwykle kadry i zaprezentują unikalne ujęcia, dzięki czemu wzbogacają przekaz telewizyjny czy kinowe produkcje. Do niedawna ujęcia z lotu ptaka zarezerwowane były dla ekranizacji filmowych czy programów TV. Kamery umieszczone na specjalnych platformach z wysięgnikiem umożliwiały kręcenie scen z powietrza. Teraz każdy może podbijać przestworza i szukać wyjątkowych ujęć. Drony - to dzięki nim możemy wzbijać się w powietrze i fotografować czy kręcić z wysokości.

 

 

Drony z kamerą dla laików
Już dziś każdy może zakupić niewielkiego drona wyposażonego w kamerę. Zdalnie sterowane drony to urządzenia latające wyposażone w minimum cztery śmigła. Dzięki równomiernemu rozmieszczeniu silników oraz wbudowanemu żyroskopowi, drony są stabilne i łatwe w prowadzeniu. Modele rekreacyjne to maszyny dla amatorów latania, którzy pierwsze loty mają już za sobą. Ich cena nie jest wygórowana - dobrej jakości model kosztuje kilkaset złotych. Dron z kamerą umożliwia uchwycenie wyjątkowych ujęć z lotu ptaka. Modele rekreacyjne są jednak podatne na silniejsze podmuchy wiatru i ciężko uzyskać z ich pomocą stabilny obraz. Są idealne na użytek „domowy” gdy szukamy dobrej zabawy, chcemy kręcić filmy z wysokości czy oglądać świat z nowej perspektywy.

Drony z kamerą dla profesjonalistów
Jeśli jednak chcielibyśmy wykorzystać ujęcia z przestworzy w filmie ze ślubu czy innej uroczystości lepiej misję ujęć z powietrza powierzyć profesjonalnemu dronowi i jego operatorowi. Drony profesjonalne to zaawansowane technologicznie maszyny wyposażone m. in. w moduł GPS, dodatkowe funkcje typu: lot dookoła obiektu, podążaj za mną czy lot po wyznaczonej trasie. Wykorzystuje się je, nie tylko przy realizacji filmów czy imprez sportowych, z ich usług korzysta także wojsko, ratownicy czy spedytorzy. Wielowirnikowce profesjonalne są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt ze stabilizacją obrazu. Zapewniają obraz w jakości Full HD. Mogą poruszać się od kilku do kilkuset metrów, na zewnątrz, a także wewnątrz obiektów. Ich obsługa jest skomplikowana. Urządzenia te powinny obsługiwać osoby z dużym doświadczeniem w kierowaniu dronami lub po przebyciu odpowiedniego szkolenia.

W ofercie sklepu zabawka.pl znajduje się bogata oferta dronów. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami chętnie pomożemy.

Zapisz się

do newslettera i odbierz

5% dodatkowej zniżki

na cały asortyment sklepu. Kod ważny 7 dni.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl